„Wiedźmin” daje nadzieje?

Witajcie,

Nadal czekamy na listy i pomysły. Co zrobić aby akcja dotarła do szerszego grona odbiorców?

W komentarzu pod jednym z artykułów w temacie akcji znalazłyśmy komentarz Jerzego:
„Jestem za taką inicjatywą. Myślę jednak, że lista będzie długa, w zależności od „nadziei”, jakieś ktoś szuka, czynnika, który na potrzebę szukania „nadziei” wywołał, osobowości, nastroju itd. Mnie np kiedyś bardzo pomogła saga o Wiedźminie Sapkowskiego – miałem doła i Geralt z Rivii czy Zireael pomogli mi się z niego wygrzebać.
Ale niewątpliwie najlepszą lekturą dającą siłę będą biografie i autobiografie znanych ludzi. Wielu z nich nie miało lekko, a jednak osiągnęli cel. Takie życiorysy dają siłę. I nadzieję.”

Zaskoczył na „Wiedźmin”, same nie czytamy tego typu literatury i to chyba dlatego 🙂 Jak Państwo myślą ta książka ma coś w sobie co podnosi na duchu? Co i dlaczego? Czekamy na komentarze i listy.

Marta i Magda

Comments on: "„Wiedźmin” daje nadzieje?" (4)

  1. JA BARDZO LUBIĘ CZYTAĆ KSIĄŻKI przeważnie o miłości albo przygodowe

  2. BARDZO CIEKAWA RECENZJA na pewno daje do myślenia o miiałsości

  3. Ta książka to nie tylko historyjka fantasy, to coś więcej. Opowieść o prawdziwym uczuciu, które przetrwa przeciwności a kiedy kochasz, to za przyjaciela czy partnera jesteś w stanie oddać życie. To opowieść o honorze – kiedy dałeś słowo, dotrzymujesz go, choćby nie wiem jak było to dla ciebie niewygodne, bo ten, któremu obiecałeś liczy na ciebie. To wreszcie opowieść o przeznaczeniu, które ściga nas przez całe życie, choćbyśmy nie wiem jak przed nim uciekali…
    Polecam:)
    yenni (od Yennefer:))

  4. Ta książka to nie tylko historyjka fantasy, to coś więcej. Opowieść o prawdziwym uczuciu, które przetrwa przeciwności a kiedy kochasz, to za przyjaciela czy partnera jesteś w stanie oddać życie. To opowieść o honorze – kiedy dałeś słowo, dotrzymujesz go, choćby nie wiem jak było to dla ciebie niewygodne, bo ten, któremu obiecałeś liczy na ciebie. To wreszcie opowieść o przeznaczeniu, które ściga nas przez całe życie, choćbyśmy nie wiem jak przed nim uciekali… Polecam:)
    yenni (od Yennefer:)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Chmurka tagów

%d blogerów lubi to: